Kontakt

SHL Centrum Technologii

Dane formalno-prawne:

Scoon Hardware Lab
Krzysztof Skuneczny
Franciszkańska 2
37-700 Przemyśl

NIP: 795-231-10-82
Regon: 180478207

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Informacje handlowe:
tel: +48 16 733 99 99
e-mail: kontakt@scoon.pl

Jacek Wielgus
Kierownik działu
tel: +48 535 939 720
e-mail: jwielgus@scoon.pl
skype: shl.jacek
gg: 49334789

Paweł Pyś
Specjalista ds. handlu
tel: +48 794 131 819
e-mail: ppys@scoon.pl

BOK:
tel: +48 16 733 99 98

Norbert Wojciechowski
Specjalista ds. handlu
tel: +48 533 316 109
e-mail: nwojciechowski@scoon.pl

Dział techniczny:
Ireneusz Sosnowski
Monter
tel.: +48 533 020 797
e-mail: isosnowski@scoon.pl

Dominik Jurczak
Monter
e-mail: djurczak@scoon.pl

Dział utrzymania infrastruktury:
Bartosz Koroński
Kierownik
tel: +48 785 816 950
e-mail: bkoronski@scoon.pl

Paweł Musz
Projektant sieci
tel: +48 537 461 191
e-mail: pmusz@scoon.pl

Jakub Huszlak
Administrator
e-mail: jhuszlak@scoon.pl

Serwis:
tel: +48 16 733 80 11

Tadeusz Rdzak
Serwisant
e-mail: serwis@scoon.pl

Zwroty i reklamacje:
tel: +48 16 733 80 11
e-mail: reklamacje@scoon.pl

Numer konta do wpłat: PKO BP
03 1020 4274 0000 1102 0045 9925

 

salon

salon

 

                  

Formularz kontaktowy

Wyślij

Mapa dojazdu

Masz pytanie? Zadzwoń
+48 16 733 99 99