Wysyłka i płatności

Możliwe formy płatności:
Przelew:
Płatność przelewem na konto jest najprostszą i najczęściej wybieraną formą płatności.
Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie zaksięgowania środków na koncie firmy Scoon Hardware Lab. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia.

Za pobraniem:
Płatność za pobraniem daje możliwość zapłaty za zamówiony towar w momencie jego odbioru pracownikowi firmy spedytorskiej.
Przy wyborze metody płatności "za pobraniem" zamówienie przekazywane jest do realizacji po zaakceptowaniu oferty kupna przez pracownika firmy Scoon Hardware Lab. Tą formę płatności można wybrać dla zamówień do 3000zł.

Platnosci.pl / karta kredytowa:
Płatność kartą kredytową realizujemy za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl, który umożliwia także szybkie transfery pieniężne.
W przypadku wyboru tej formy płatności, po zatwierdzeniu złożenia zamówienia zostaną Państwo automatycznie przekierowani do serwisu, w którym można dokonać zapłacone.


Formy wysyłki:
Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.
Do każdej przesyłki dołączamy dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz ewentualne karty gwarancyjne produktów.
Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ich realizacją zajmujemy się w dni robocze od poniedziałku do piątku do godziny 14:00. Realizacja zamówień następuje według kolejności ich przyjmowania.
Średni czas dostawy to 3 dni robocze, jednak w szczególnych przypadkach może się wydłużyć, o czym zostaną Państwo poinformowani drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Jeżeli paczka dotarła uszkodzona lub wybrakowana, Klient zobowiązany jest spisać protokół reklamacyjny w obecności pracownika firmy spedytorskiej, oraz poinformować o zaistniałej sytuacji pracownika firmy Scoon Hardware Lab w celu przyspieszenia procedury reklamacyjnej.


Koszt wysyłki:
Bez względu na wagę oraz objętość gabarytową przesyłki:
Płatność przelewem: 18,45 zł
Płatność poprzez serwis Platnosci.pl: 18,45 zł
Przesyłka pobraniowa: 30,75 zł
Zamówienia powyżej kwoty 3000 zł wysyłamy na koszt firmy Scoon Hardware Lab (dotyczy bezgotówkowych form płatności).

W przypadku nie odebrania przez Klienta zamówionego produktu w terminie, tj.:
    dla przesyłki pobraniowej - 3 dni robocze
    dla przesyłki opłaconej z góry - 5 dni roboczych
firma Scoon Hardware Lab ma prawo obciążyć Klienta kosztami dostarczenia i pobrania zamówionego towaru do Klienta i kosztami zwrotu przesyłki w kwocie 45 zł.

15:30:00 - 15.10.2021r.
Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy o pracach planowych, które będą prowadzone w sieci SHL w dniu 28.10.2021 w godzinach zobacz więcej »
10:00:00 - 07.12.2020r.
Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy o pracach planowych, które będą prowadzone w sieci SHL w dniu 11.12.2020 w godzinach zobacz więcej »
Masz pytanie? Zadzwoń
+48 16 733 99 99